Studio SCS Software odnowi teren Niemiec

Studio SCS Software w końcu zrozumiało, że w świecie Euro Truck Simulator 2, przyda się trochę odświeżenia.

Studio SCS Software zdecydowało się odnowić Niemcy w Euro Truck Simulator 2. Twórcy ETS2 wzięli się za przemianę szarości i przygnębienia na największym terenie w grze. Dzisiaj weźmiemy tę kwestię pod lupę i dowiemy się co takiego zostanie zmienione. Duża część ludzi myślała że ten najbrzydszy fragment mapy zostanie odświeżony za sprawą tzw. DLC – czyli dodatku płatnego. Mamy jednak niespodziankę, ponieważ wspomniana lokacja, zostanie odświeżona zupełnie za darmo w oficjalnym patchu 1.32. Dzięki takiej darmowej aktualizacji bardzo dużo użytkowników na tym skorzysta. Starszych z nich, zachęci to ponownie do siadania za kierownicą wirtualnego ciągnika siodłowego.

Dlaczego SCS bierze się za Niemcy?

Dla zagorzałych użytkowników – najprawdopodobniej dotychczasowe widoki już się znudziły. Sam jestem fanem tej gry i mogę z cała powagą stwierdzić, że po paru miesiącach spędzonych przy tym tytule, tak faktycznie było. Przejadły mi się widoki autostrad i tych całych pustych krajobrazów. Wystarczy pojechać do wirtualnej Skandynawii i praktycznie nie chce się z niej wyjeżdżać. Zakochujesz się od wjazdu. Piękne widoki, drogi wydrążone w górach oraz urozmaicenia terenu. Osobiście nie mogę doczekać się update’a, ponieważ siedzenie w kabinie i podziwianie szarych lokacji, na dłuższą rozgrywkę nie ma sensu. Takie odświeżenie terenu, namówi starych graczy do powrotu do ETS 2.

Poniżej możemy zobaczyć parę zrzutów z odświeżonego terenu Niemców:

scs software

scs software

scs software

Krok naprzód

Moim skromnym zdaniem studio SCS Software poczyniło dobre kroki, podejmując się retuszu największego terenu w grze Euro Truck Simulator 2. Cała ta szarość i przygnębiające widoki w końcu znikną, a użytkownicy znów nabiorą ochoty by wsiąść za stery 40 tonowego samochodu ciężarowego. A wszystko to, by pokonać setki kilometrów i zwiedzić trochę wirtualnego świata.

Co dalej?

Studio SCS nie zatrzymuję się tylko na jednym terenie. Twórcy gry mają w planach odświeżenie wielu innych lokacji. Co przyniesie przyszłość? Zobaczymy niedługo. Teraz pozostaje nam czekać. Może zobaczymy viaTOLL na polskich autostradach? Dzięki własnie ViaTollowi na polskich drogach, może nie byłoby tak dużego narzekania na bramki. Przełożyłoby się to za pewne na częstsze wycieczki po Polsce – co mi osobiście pasuje.

Grafiki: scssoft.com, gameplaying.info, steamcommunity.com

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij