Snatchie dołączył do Virtus.Pro!

Ponad tygodniowa dyskusja na temat transferu, dzisiaj ma swój finał. 

Jak już wiemy, Michał “Snatchie” Rudzki dołączy do Virtus.Pro i zastąpi on Piotra “Morelz” Tatarkę po IEM Shanghai. Kilka dni temu menedżer VP poinformował na Twitterze o trwających negocjacjach z drużyną z Top 20. Niestety, nie zablokował udostępniania lokalizacji. Dzięki temu każdy mógł zobaczyć, że znajduje się w Warszawie. Jak wiadomo, w stolicy swoją siedzibę ma AGO Esports. Dodatkowo w internecie pojawiła sięw zmianka, że to Snatchie jest na celowniku VP.

Michał dzięki swojemu talentowi spełnił dziecięce marzenia i zagra w legendarnej polskiej drużynie Virtus.Pro. Miejmy nadzieję, że po tej zmianie gra Polaków się poprawi i zawalczą o puchar w finałowym spotkaniu na Majorze w Londynie. Taki mecz przyciągnąłby piękną ilość polskich kibiców, którzy z dumą oglądaliby Polską formację. Snatchie zagra swój pierwszy mecz prawdopodobnie w Londynie, jednak nie wyklucza się że weźmie udział w turnieju Zotac Cup Masters 2018.

Menedżer VP wypowiedział się o Michale własnie w ten sposób:

Michał jest jednym z bardziej obiecujących zawodników młodego polskiego pokolenia. Już zaprezentował swój talent w profesjonalnej drużynie CS:GO. Czekamy na nadchodzące turnieje z przekonaniem, że wybór Snatchiego był dobrą decyzją.

Michał też dodał swoje odczucia:

Jestem podekscytowany możliwością dołączenia do tak renomowanego zespołu jak Virtus.pro. To zupełnie nowy poziom dla mojej kariery i jestem na to gotów bardziej, niż kiedykolwiek.

Aktualny skład Virtus.pro prezentuję się w następujący sposób:

  • Filip “NEO” Kubski
  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski
  • Paweł “byali” Bieliński
  • Michał “MICHU” Müller
  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Jakub “kuben” Gurczyński – trener
  • No i oczywiście nasz Kuba “Kubik” Kubiak – analityk

Mamy też informację że kontrakt Snatchiego będzie trwał do 2020 roku. Jako polscy kibice Counter-Strike’a życzymy wielu sukcesów w nowej formacji.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij