RIOT rozpoczyna wysyłkę nagród dla najlepszych graczy

Sezon 2016 w rozgrywkach rankingowych oferował coś, z czym społeczność League of Legends nie miała do czynienia nigdy wcześniej. Mowa tutaj o specjalnych nagrodach przyznawanych dla najlepszych 200 graczy z każdego serwera oraz dla najlepszych 5 drużyn, czyli kurtkach i medalach.

Zawodnicy, którym udało się wspiąć do niedostępnej dla większości graczy najwyższej dywizji, czyli Challenger Tier (j. pol. Krąg Pretendenta) zostaną obdarowani przez Riot specjalnymi kurtkami podkreślającymi ich osiągnięcia. Sama grafika koncepcyjna z wizualizacją kurtki została udostępniona pod koniec ubiegłego roku i spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony społeczności. Trudno się dziwić, w końcu gracze z challengera stanowią wyłącznie 0,01% wszystkich zarejestrowanych na serwerach. Dla ścisłej elity, czyli TOP 10 graczy na każdym serwerze zostaną również wysłane specjalne medale.

Dodatkowa rekompensata

Dla przywoływaczy, którzy zamiast rozgrywek solo woleli potyczki drużynowe (w 5 lub 3) również zostaną zapewnione nagrody. Riot pod koniec poprzedniego sezonu zapowiedział, że nagrody zostaną wysłane wiosną 2017 roku. Mamy już początek czerwca, także na kurtki oraz medale gracze musieli nieco poczekać. Aby jednak zrekompensować im ten długi czas oczekiwania firma zapowiedziała, że każdy otrzyma dodatkowo unikatową animacje powrotu do bazy w zwycięskim złotym kolorze.

Trzeba przyznać, że wszystkie nagrody prezentują się naprawdę solidnie i z pewnością pozwolą graczom z kręgu predententa wyróżniać się zarówno wśród tłumu, jak i podczas rozgrywek na Summoners’ Rift.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij