eyegame

 

Redakcja bloga Eyegame to grupa ludzi, którzy wierzą w rozwój tego projektu. Staramy się systematycznie dostarczać wam materiałów na temat: gier, turniejów, sprzętu oraz esportu. Jeżeli umiesz pisać i tak samo jak my, interesujesz się: grami, technologią lub esportem, to zapraszamy Ciebie do kontaktu z nami! Możliwe, że tak samo jak reszta naszej redakcji, zechcesz nam pomóc w tworzeniu ciekawych treści dla naszych czytelników.

 

Redaktor Naczelny

Nisu

Człowiek, który w przeciwieństwie do wielu wybitnych redaktorów z polskich opiniotwórczych serwisów e-sportowych, nigdy nie chciał być redaktorem. Jeżeli już pisze o esporcie, to robi to najczęściej w formie wpisów na blogu. W swojej karierze nieredaktora miał krótkie epizody, przygotowując treści dla Team Authentic oraz 31337 eSports. W 2014 roku założył blog Ingaming, który funkcjonuje do dzisiaj. Na Eyegame pełni ponoć rolę  (korektora) redaktora naczelnego, chociaż on sam twierdzi, że: tylko poprawia literki w tekstach kolegów.

 

Redaktor

Master

Grami komputerowymi zainteresował się około 2010 roku. Wtedy kupił Call of Duty 4, które pochłonęło go aż do 2012 r. Następnie odkrył League of Legends. Pierwszy kontakt z esportem miał w 2014. We wspomnianym momencie wszedł w posiadanie Counter Strike: Global Offensive. Od tamtego czasu sporty elektroniczne pochłonęły go bez reszty. Zajmuje się nimi do dziś, a jego marzeniem, jest w przyszłości praca w tej branży.

 

Redaktor

Igor

Cześć jestem Igor. Mam 19 lat grami komputerowymi zacząłem interesować się od 14 roku życia, na początku była to zajawka na Counter-Strike, ale jednak zostałem w świecie League of Legends. Po wygranej Virtus Pro na IEM Katowice zagłębiłem się w E-sport i zostałem w nim już chyba na zawsze. Piszę swoje artykuły dla przyjemności, a może kiedyś zainspiruje kogoś, aby też poszedł w ślady zawodnika esportowego bądź redaktora. Na koniec dopowiem że nie rezygnuje z marzeń może kiedyś zostanę redaktorem esportowym, który za artykuły będzie otrzymywał jakaś pensję, ale na to trzeba zapracować.

 

Redaktor

NFist

WItam! Nazywam się Adrian Czerniło, a mój pseudonim to “NFist” (poprzednio Retr0). Mam na swoim koncie już prawie 14 zim (nie, nie wiosen, ponieważ urodziłem się w grudniu :P). Pracowałem już m.in. jako redaktor FanPage`a Elovego Esport (organizator LANów w Węgorzewie), redaktor serwisu Sfraguj.pl, redaktor serwisu IntoGame.pl oraz redaktor serwisu PolskaGaming.pl. Po części pracowałem również w GameArea, lecz serwis jeszcze nie wystartował. Uwielbiam gry oraz e-Sport, backgroundowymi zainteresowaniami są np. Muzyka, Sport oraz (o dziwo) Kulinaria. Posiadam dużo charyzmy, co zaowocowało w przeszłości zainteresowaniem EsportNOW, lecz nie wyrobiłem się z CV na rekrutację do tejże redakcji. Co było powodem nie oddania podania w terminie? Moje zaangażowanie w pisanie postów dla serwisu, w którym pracowałem w tamtym czasie (PolskaGaming). To co napisałem jest tylko garstką informacji na mój temat. Reszta czeka, gdy tylko zaczniemy razem rozbudowywać markę EYEGAME. Pozdrawiam

 

Redaktor

Piter

Cześć! Jestem Piotrek, mam 15 lat i jak możecie się domyślić interesuje się grami. Moja przygoda z nimi rozpoczęła się od World of Tanks, i (a jakże) CS 1.6. Oprócz tego zajmuję się jeszcze wszelkimi dziedzinami militarnymi, co można czasem zauważyć w moich wpisach.

 

Redaktor

Strength

Hej! Jestem Dawid i mam 15 lat. Gram w gry od bardzo długiego czasu. Uwielbiam wiele tytułów – między innymi Overwatcha. Dlatego też pomyślałem, że mogę podzielić się z wami wiadomościami na temat uniwersum OW – wliczając w to najnowsze informacje, prosto od Jeffa Kaplana. Oczywiście OW to nie jedyna gra, o której mam zamiar pisać w przyszłości.

 

Redaktor

Boro

Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prywatnie Ślązak, fan każdego rodzaju sportu, a zwłaszcza piłki nożnej. Esportem interesuję się od 2013 roku, kiedy to przez zupełny przypadek pojechałem na IEM. Od tego czasu sport elektroniczny stał się kawałkiem mojego życia, a teraz przyszła pora by zarażać pasją innych.