Partnerzy

ingaming.com.pl

INGAMING (a właściwie ingaming.com.pl) jest blogiem esportowym. W przeciwieństwie do konkurencji, staramy się opisywać esport pod kątem: ekonomii, zarządzania, socjologii a czasami nawet psychologii. Jeżeli więc interesujesz się esportem i chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat mechanizmów, które odpowiadają za funkcjonowanie tego zjawiska, to dobrze trafiłeś!

serverproject

Jeden z głównych dostawców serwerów hostingowych CSGO w Polsce. Severproject.pl zapewnia naszym drużynom hosting na najwyższym poziomie oraz o wysokiej stabilności. Serverproject.pl

Partnerzy medialni

Unlimited-Multigaming jest organizacja zrzeszającą osoby, które interesują się e-sportem oraz wspierają jego rozwój w Polsce. Naszym celem jest podbicie sceny e-sportowej w Polsce jak i na świecie, dlatego tez zrzeszamy młode talenty miedzy innymi w CS GO, LOL ale tez w innych grach i pomagamy im się rozwinąć. Wspierając ich logistycznie, taktycznie oraz psychicznie w tym aby osiągnęli swój wymarzony cel czyli stanie się najlepszym graczem , drużyną na na scenie e-sportowej.

Partnerzy rzeczowi

Gaming house "f1rst" oferujący świetne warunki do odbycia bootcamp-u, rozegrania turnieju LAN lub po prostu dla spędzenia miło czasu przy komputerze. Wyposażony w komputery z i7 oraz GTX 1060 6 Gb, monitory 144 hz, wygodnymi fotelami oraz pełne zaplecze sypialniane to idealne miejsce do gamingowego weekendu oraz podszkolenia gry zespołowej.