Magazyn EYEGAME.PL #1

Prezentujemy wam pierwszy Magazyn EYEGAME.PL, który mamy nadzieję, spodoba wam się na tyle, że zostanie z nami na dłużej.

W końcu możemy przedstawić wam pierwszy numer Magazynu EYEGAME.PL. Zapewne zastanawiacie się co to takiego i dlaczego zdecydowaliśmy się na taki format. Już spieszę z wyjaśnieniami. Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad nową formułą publikowania artykułów. Nasi redaktorzy mają dość dużą dowolność w wybieraniu tematów, więc zdarza się, że przygotowujemy teksty, które nie zawsze wpisują się w trend: jest nowa informacja – trzeba o tym napisać. Bardzo często skupiamy się na treściach, których wartość jest długoterminowa. Zdecydowaliśmy więc, że możemy je przygotowywać trochę wcześniej, a następnie publikować w późniejszym czasie np. w formie zbiorczego wydania.

Początkowo planowaliśmy wydać pierwszy numer w formacie pdf lub epub. Doszliśmy jednak do wniosku, że nie byłby to najlepszy pomysł (większość popularnych gazet i serwisów, odchodzi od tej formy publikacji). Postawiliśmy więc na stworzenie magazynu, który będzie znajdował się na stronie. Od teraz kolejne numery, będziecie mogli znaleźć co miesiąc na specjalnie przygotowanej w tym celu podstronie.

Co w pierwszym numerze?

Pierwszy numer jest dość eksperymentalny i nie ukrywamy, że ma on służyć przetestowaniu tej formy publikacji. W końcu kopia systemu Netfilixa może się nie sprawdzić w przypadku tekstów o grach i esporcie. W tym wydaniu mamy więc: wywiady, artykuły oraz jedną recenzję. Wszystkie wymienione treści nie są w żaden sposób ze sobą powiązane tematem głównym. Nie ukrywamy, że w przyszłości chcielibyśmy móc tworzyć wydania tematyczne, ale na razie skupiliśmy się na formie publikacji. Nie przedłużając, zapraszam was do zapoznania się z tematami pierwszego numeru Magazynu EYEGAME.PL.

Spis treści:

  1. ELEAGUE Major 2018 już za nami
  2. Zmieniaj jak FaZe Clan
  3. AGO Esports kolejną Polską nadzieją w ESL Pro League?
  4. Wywiad: Patryk „p4key” Jończyk – esportowy świr
  5. Wywiad: Patryk „Krucz44” Krutyj – najszybszy esportowy kierowca F1 w Polsce
  6. Bogaty jak MYM – finansowe fatum Meet Your Makers
  7. Desert Eagle – Historia prawdziwa
  8. Recenzja SCP: Secret Laboratory
  9. Co było pierwsze: Paladins czy Overwatch?

Oczywiście liczymy na feedback z waszej strony. Jeżeli macie uwagi lub pomysły na kolejne artykuły, które mogłyby trafić do naszego magazynu, to podajcie je w komentarzach na fb lub prześlijcie swoje propozycje w wiadomości prywatnej.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij