Magazyn EYEGAME.PL #2

Prezentujemy wam drugie wydanie Magazynu EYEGAME.PL, w ramach którego, publikujemy na stronie zbiorcze wydania naszych artykułów.

Przed wami drugi numer Magazynu EYEGAME.PL. Tym razem mamy dla was tylko pięć artykułów. Mamy jednak nadzieję, że taka ilość was nie odrzuci, a tylko jeszcze bardziej nakłoni do przeczytania wszystkich opublikowanych tekstów. Cały czas pracujemy nad formą w jakiej będziemy prezentowali wam cały magazyn, więc ilość artykułów w nim publikowanych, będzie jeszcze przez jakiś czas ulegać zmianie.

Co w najnowszym numerze?

Zapewne zastanawia was, jakie treści znajdziecie w drugim numerze? NFist zdecydował się na przedstawienie swoich przemyśleń dotyczących ostatnich zmian w Virtus.pro. Dawer poruszył temat VAC Bana i jego wpływu na profesjonalną karierę gracza esportowego. Nisu spróbował przybliżyć wam historię jednej z najstarszych amerykańskich organizacji esportowych, a Master podał wam przykłady toksycznego zachowania wśród profesjonalnych esportowców. Na koniec mamy dla was tekst Pitera, który tym razem w swojej serii o broni palnej, wziął na warsztat MP-40.

Niestety, tym razem zabrakło wywiadów, które jak już zauważyliśmy, cieszą się chyba największą popularnością wśród czytelników. Postaramy się nadrobić to przy okazji następnego wydania, które powinno ukazać się pod koniec kwietnia.

Nie przedłużając, zapraszam was do zapoznania się z drugim numerem Magazynu EYEGAME.PL!

Spis treści:

  1. Virtus.pro – na piedestale rozpadu moralnego
  2. Czy VAC Ban powinien niszczyć profesjonalną karierę esportowca?
  3. Zawiłe losy compLexity Gaming
  4. Bądź toksyczny jak gracze esportowi!
  5. MP 40 – Historia prawdziwa

POBIERZ W WERSJI PDF:  Eyegame.pl Magazyn Esportowy. Kwiecień 2018

Oczywiście jak zwykle liczymy na feedback z waszej strony. Jeżeli macie jakieś uwagi lub pomysły na kolejne artykuły, które mogłyby trafić do naszego magazynu, to podajcie je w komentarzach na fb lub prześlijcie swoje propozycje w wiadomości prywatnej. Postaramy się uwzględnić je przy wyborze tematów do następnego wydania magazynu.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij