ELEAGUE 2018 – Major w Atlancie i Bostonie

ELEAGUE Major 2018 w Atlancie i Bostonie wystartuje już 19 stycznia 2018 roku. Zostanie zakończy 28 stycznia 2018 roku.

Tak! Dobrze widzicie! W końcu nadszedł czas na kolejnego Majora CS:GO. Dokładnie 20.12.2017 roku został wprowadzony update do Counter Strike: Global Offensive, który zawierał pick’em challenge. Już teraz można zakupić naklejki swoich ulubionych zespołów. Turniej zostanie rozegrany w Stanach Zjednoczonych w dwóch stanach Massachusetts oraz Georgia. Stany Zjednoczone mają inną strefę czasową niż Polska, więc mecze będzie można oglądać zapewne w godzinach wieczornych. Dla osób pracujących jest to dogodna sytuacja.

Kogo zobaczymy na pewno?

Pula nagród wyniesie aż 1 000 000 dolarów amerykańskich. Jest to bardzo duża pula, na którą chrapkę ma wiele drużyn. W tym gronie znajdują się także zespoły, które w zeszłym roku mogliśmy podziwiać w ramach majora odbywającego się w naszym kraju:

  • 100 Thieves (Ex-Immortals)
  • Astralis
  • BIG
  • Fnatic
  • Virtus.pro
  • North
  • SK Gaming
  • Gambit

Te drużyny utrzymały status legend i mają zapewnione zaproszenie na ELEAGUE Major 2018.

Turniej kwalifikacyjny

Przed samym majorem zostaną też rozegrane mecze kwalifikacyjne. Drużyny które je wygrają dołączą do zespołów Legend i powalczą o nagrodę główną. ELEAGUE Major 2018 Main Qualifier zostanie rozegrane w Atlancie. Do zgarnięcia jest 8 slotów. W kwalifikacjach weźmie udział 12 drużyn, więc 4 teamy odpadną i pojadą do domu. O to zespoły, które miały powalczyć o 8 miejsc w ELEAGUE Major 2018 i możliwe, że zagrają przeciwko drużynom legend.

Wszystko się nadal zgadza, tylko zabraknie ekipy TyLoo…

Problemy TyLoo

Jak podaje jeden z zagranicznych serwisów, ekipa TyLoo, która boryka się z problemami wizowymi, kolejny raz nie zaprezentuje się na zagranicznym turnieju. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Chińczycy są zmuszeni do wycofania się z występów. Szkoda, że odbywa się to kosztem widowiska.

Komu kibicować?

Niestety nie mamy w wyżej przedstawionym zbiorze polskiej drużyny. Nasze Virtus.pro będzie bronić honoru polskich zespołów i liczymy na bardzo dobry występ naszych rodaków. Nie zapominamy także o Sprout, gdzie występuje innocent. Czy wy drodzy czytelnicy macie swoich faworytów do pierwszego miejsca? Jeśli tak, to podajcie swoje typy w komentarzu na Facebooku.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij