AGO Gaming otwiera sekcję Hearthstone’a – Xeno pierwszym zawodnikiem!

AGO Gaming otwiera sekcję Hearthstone’a. Xeno został jej pierwszym zawodnikiem!

AGO Esport sp. z o.o. z dniem 24 stycznia bieżącego roku, zakontraktowała Michała Kaczorowskiego, występującego w internecie pod pseudonimem Xeno. Zostanie on pierwszym zawodnikiem nowo powstałej dywizji Hearthstone’a w AGO.

Michał Kaczorowski podpisał dwuletnią umowę, która będzie obowiązywać do lutego 2020 roku. Niespełna 20-letni zawodnik w przeszłości reprezentował barwy noMercy oraz Turning Point. Xeno mimo młodego wieku posiada spore doświadczenie turniejowe, bowiem od 2014 roku regularnie bierze udział w turniejach zarówno online jak i offline.

Dołączenie do AGO jest dla mnie nie tylko wielkim wyróżnieniem, ale też wielkim wyzwaniem. Jestem świadomy tego, że gra pod szyldem tej organizacji wiąże się z jeszcze większym poświęceniem i nie mogę się już doczekać pierwszych turniejów oraz streamów jako zawodnik AGO Gaming.

– tak swój transfer komentuje sam zawodnik.

Kładąc nacisk na rozwój Polskiej sceny, jak i Naszej organizacji, decydujemy się na zatrudnienie najbardziej utalentowanych rodzimych zawodników. Poprzez dostęp do naszego zaplecza chcemy zapewnić im możliwość pełnego skupienia się na swojej esportowej karierze.

powiedział Jakub Szumielewicz, CEO AGO Esports sp z o.o.

Xeno w nowych barwach zadebiutuje już niedługo. W marcu pojedzie do Chin, aby wystąpić na finałach międzynarodowego turnieju WESG. Pula nagród zbliżających się zawodów, wynosić będzie 300 000 dolarów.

Główna dywizja AGO – czyli zespół Counter Strike: Global Offensive, również wywalczył awans na te finały.

Wspólnie będziemy reprezentować Polskę podczas tych prestiżowych rozgrywek, gdzie spotkamy się z rywalami pochodzącymi z każdego zakątka świata. Aktualnie przeczesujemy rynek, aby znaleźć kolejne talenty, które moglibyśmy włączyć do nowych dywizji. Oznacza to, że jeżeli uda nam się odkryć jakiś nieoszlifowany diament, to z pewnością poinformujemy Was o tym w nadchodzących tygodniach.

– powiedział Mateusz Kowalczyk, CGO AGO Esports sp z o.o.

 

 

Źródło: AGO Esports sp. z o.o. 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij